עורך דין תעבורה
⚖️ עו"ד תעבורה חיים אליה ⚖️

מחפש עורך דין תעבורה מומחה בתחום דיני התעבורה, להופעה בבית המשפט ??
במידה ונתפשת נוהג בשכרות .. תחת השפעה סם, או בזמן פסילה?
מומחה לדיני תעבורה – חיים אליה – משרד עורך דין תעבורה בעל נסיון רב והצלחות רבות בייצוג חשודים, נאשמים ונפגעים בעל בתיקי מהירות מופרזת, ביטול דו"ח משטרה, נהיגה בשכרות או ללא רישיון. מומחה מומלץ בתחום דיני תעבורה עם למעלה מ 174 ⭐ ביקורות

עורך דין תעבורה ⚖️ עו"ד תעבורה חיים אליה ⚖️

מחפש עורך תעבורה מומחה ובעל ניסיון?? במידה ונתפסת נוהג בשכרות.. תחת השפעה או בזמן פסילה.. למשרדינו הצלחות רבות בתיקי מהירות מופרזת, ביטול דו"ח משטרה ודיני תעבורה עם למעלה מ - 174 ⭐ ביקורות.

לרשותכם קו חירום לייעוץ מיידי מול תורנים בכל האיזורים ובכל השעות

שללו לך את רשיון הנהיגה? פתרון לרישיון נהיגה..

נהיגה מונעת
עורך לתעבורה בעל ניסיון מסביר איך להימנע מפסילות משרד הרישוי.

כל מה חשוב לדעת בטרם משרד הרישוי פוסל את רישיון הנהיגה לתקופה ממושכת של 3 חודשים ואף ל- 9 חודשים, איזה קורס לעבור

תו נכה כל המידע [2019]
עו ד לתעבורה
כיצד לקבל ומה עושים

כיצד מקבלים תו נכה, מהם הקריטריונים לקבלת תו נכה, עורך דין תעבורה מסביר מה לעשות אלו מסמכים צריך להגיש, ומהם הקריטריונים לקבלת תו נכה


תאונת דרכים עו"ד חיים אליה [הדרכה מקצועית בנושא] .

אסביר מתי תאונת דרכים, מצריכה טיפול של עורך לתעבורה, ובאלו מצבים אין צורך. כמו גם, מה לעשות בקרות תאונת דרכים במסגרת חקירת בוחן.

נהג חדש
המכון הרפואי | תאונות דרכים | תפס אותך שוטר, תתקשר

כל מה שצריך לדעת על הגבלות ותנאים לרישיון של נהג חדש, נהג צעיר, אוכלוסיות מיוחדות ועוד, בין היתר, נסיעה עם מלווה או בלי מלווה והחוקים החלים

אודות המשרד

עו"ד תעבורה חיים אליה

עו”ד אליה סיים תואר ראשון ושני בהצלחה יתרה, כמייסד ובעלים. עו"ד תעבורה חיים אליה כמי שבעברו היה מועמד לתובע תעבורה, באגף התנועה של משטרת ישראל.

כיום, בעצמו מייצג בתחום דיני תעבורה על כל רבדיו החל מעבירות של קלות כמו מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה בפסילה, נהיגה בפקיעת רישיון נהיגה, נהיגה ללא מלווה, עבירות של נהג חדש רמזור אדום, עבירות של משקלים ומטענים, מתמחה בעבירות של נהיגה בשכרות הן לאוכלוסיות מיוחדות, ואלו הם : נהגים צעירים או נהגי מוניות ומשאיות, והן לנאשמים נורמטיביים מהשורה הראשונה, כמו גם עבירות של התרה לאחר, נהיגה בזמן פסילה, ועד לתאונות קטלניות.

צוות המשרד בניהולו של עורך דין תעבורה חיים אליה, הצליח להשיג הסדרים מקלים ואף לזכות במספר משפטים, בעבירות של נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה עם נהיגה ברישיון שפקע, תאונות דרכים קטלניות ועד לזיכויי של נהיגה בשכרות. 

ייחודיות המשרד אינה מתמצאת רק בתאונות דרכים ומהירויות גבוהות, אלא עורך דין תעבורה חיים אליה מגיע עם ניסיון רב אשר צבר במהלך השנים ובמיוחד בזמן ההתמחות שאותה סיים גם במשרד עורכי דין לדיני תעבורה, הן בעבירות תעבורה חמורות כדוגמת תאונות קטלניות (עם הרוגים), נהיגה בפקיעת רישיון והן יחסית קלות כמוהם כעבירות טכניות בעיקר. (סטיה  מנתיב וכו').

עו"ד אליה כמנהל משרד עורכי דין תעבורה על שלל צוותו מעניקים יחס אישי תוך שמירה על הלקוח ומייצגים ללא מורא ביושרה והגינות,  ראו (ביקורות על המשרד מגוגל בלשונית "ראו מה חשובים עלינו " ) כמו גם דואג ללקוחותיו  ומציג שוב ושוב תוצאות יוצאות דופן.

משרד עורכי דין לתעבורה המתמחה בדיני תעבורה

מספק שירותים בתחום אחד בתחום התעבורה על כל סוגיו וענפיו כולל פסילות של משרד הרישוי, ביטול נקודות משרד הרישוי, מחיקת נקודות, על בסיס שיטת ניקוד החדשה,  פסילות מרב"ד (מכון רפואי), ביטול איסור שימוש ברכב, ביטול איסור פסילה מנהלית, החרמת רכב ל-30 יום מחיר והסבר מה ניתן לעשות, ביטול פסילה מנהלית של רישיון נהיגה, ביטול שלילת רישיון נהיגה, ייצוג בטרם חקירת בוחן, עבירות של טלפון נייד, ביטול דוח מהירות מופרזת,  עו"ד דיני תעבורה אליה כמי שזכה למספר רב של זיכויים בניהול תיקי נהיגה בשכרות, עורך דין נהיגה בשכרות חיים אליה מתמחה בתיקי נהיגה בשכרות הכוללים: נהיגה בשכרות ( אלכוהול)  ו/או נהיגה תחת השפעת סמים, נהיגה בשכרות מסוג (בדיקת דם), גם לבגירים ואף לנהגים חדשים או צעירים (אוכלוסיה מיוחדת), נהיגת רכב בשכרות מסוג סירוב להיבדק בבדיקת נשיפה, או סירוב להיבדק בבדיקת שתן לאיתור סמים ועוד, בעזרת צוות עורכי דין תעבורה. 

מומחיותו הייחודית של צוות משרד עורכי דין לדיני תעבורה טמונה בניסיונם הרב של עובדי המשרד ובפרט של עורך דין לדיני תעבורה חיים אליה כאשר אלו עוסקים בתחום התעבורה, וידועים בזכות ניסיונם העשיר, חשיבה יצירתית כך מספקים נימה יחודית במגוון פרספקטיביות מעת לעת.

האם יש צורך בעורך דין תעבורה גם בעבירות קלות?

במדינת ישראל, קיימות פקודות, תקנות וחוקים שונים אשר קשורים באופן ישיר לעורך דין תעבורה, כאשר מדובר על דינים תחבורתיים שונים כגון פקודת התעבורה או תקנות התעבורה. אלה, חלים על נהגים ברכב ממונע ועל הצועדים ברגל. תחום עיסוקו של עו"ד המתמחה בדיני תעבורה הינו בעל זיקה ישירה לדין הפלילי (כאשר דיני התעבורה הוא ענף מהתחום הפלילי) ואכיפתו מוטלת על משטרת ישראל. בנוסף, בחוקים התחבורתיים, מטפל עוה"ד לדיני תעבורה גם בסנקציות השונות, אשר חלות על פי החוקים לגבי אותם עברייני תעבורה. סנקציות אלה, עשויות להיות בצורת קנס כספי, ומצד שני, כאשר מדובר על עבירות תעבורה חמורות, הסנקציות הללו, עשויות להגיע גם למאסר בפועל. זו הסיבה שיש לפנות מיד אל עורך דין תעבורה, ברגע שזומנתם למשפט בגין עבירת תנועה, מאחר ומדינת ישראל מחמירה מאוד בשנים האחרונות ואפילו עבירות תנועה קלות ( כדוגמת החזקת טלפון נייד ), עשויות להסתיים בשלילת רישיון, לתקופה קצובה, או בקנסות כספיים גבוהים עו"ד המתמחה בדיני תעבורה, יוכל להקל בעונש הנאשם ואפילו להוציא לזכות במקרים מסוימים.

האם עורך דין לתעבורה יכול לסייע בביטול עבירות מהירות מופרזת?

עבירות מהירות מופרזת תקנה 54 לתקנות התעבורה, הקובעת כי חל איסור על נהגים לנסוע במהירות העולה על הקבוע בתקנות. קיימת טבלת מהירות, אשר מפרטת את המהירות לכל סוגי כלי הרכב ובכל סוגי הדרך. כאשר נהג ינהג 20 קמ"ש מעל המותר בדרך עירונית או 25 קמ"ש מעל המותר בדרך בינעירונית, יהיה צפוי לקנס של 250 ש"ח וללא נקודות. כאשר נהג, ינהג בדרך בינעירונית 21-30 קמ"ש מעל המותר או 26-40 קמ"ש מעל המותר בדרך בינעירונית הקנס הצפוי יהיה 750 ש"ח ו-8 נקודות. כשאר נהג ינהג 31-40 קמ"ש בדרך עירונית או 41-50 קמ"ש בדרך בינעירונית הקנס שיוטל על הנהג, יהיה 1500 ש"ח ו-10 נקודות. כאשר הנהג יוזמן לדין, משטרת ישראל, תהיה רשאית לשלול את רישיונו ל-30 יום ובאופן מידי. יש לפנות מיד אל עורך דין תעבורה, ברגע שהוזמנתם למשפט, היות ועוה"ד הבקיא בדיני תעבורה, במטרה למצוא כשלים בכתיבת הדוח ועבודת השוטר במטרה לפעול לזיכוי לחילופין להקלה משמעותית בעונש.

איך מבטלים דו"ח טלפון נייד בזמן נהיגה וחשיבות ייצוג ע"י עו"ד תעבורה?

משרדנו מופיע כל יום בבית משפט אחר ברחבי בארץ, כאשר כל יום מתנהל תיק של החזקת נייד בזמן נהיגה, תיקים אלו כולם מסתיימים בביטול הדו"ח או בקנס צנוע, ללא נקודות במטרה לשמור על רישיון הנהג מפני פסילת משרד הרישוי. מהי עבירת החזקת טלפון נייד בזמן נהיגה ? - על פי תקנה 28{ב'} לתקנות התעבורה, חל איסור לאחוז או להשתמש בטלפון נייד או קבוע ע"י הנהג, בזמן שהרכב נמצא בתנועה. עונש על שימוש בטלפון נייד בעת נהיגה הינו 1,000 ₪  קנס ו-8 נקודות. החוק מתיר לנהג לדבר בטלפון נייד בתנאי שיהיה מחובר לדיבורית קבוע ברכב. אנו עדים לתופעה, כי בשנים האחרונות, נותר הרושם אצל נהגים כי הסחת הדעת היחידה אשר משמשת את הנהגים הינה עיסוק בטלפון הנייד בזמן הנהיגה. לתקנה 28{ב'}, מתווספת תקנה 21{ג'} לתקנות התעבורה שמתייחסת לנהיגה בחוסר זהירות. העונש  בגינה הינו קנס ע"ס של  500 ₪  ו 6 נקודות. (כלומר סה"כ 14 נקודות המחייבות קורס רענון נהיגה). ולכן, יש להתייעץ עם עו"ד תעבורה, אשר יבחן היטב את הדו"ח במטרה לבחון את האפשרות לבטלו או לחלופין, לבטל את הנקודות שהתווספו לנהג ולהרשיע בעבירה פחותה ללא נקודות.

קרא עוד
עורכי דין לתעבורה מסבירים מהם עקיפות אסורות ?

עבירת עקיפה מסוכנת, מעוגנת בחוק בסעיף 47 לתקנות התעבורה ומתחלקת לכמה דרגות חומרה וזאת על פי הסיכון שהיא גרמה. נפגעים רבים היו מעורבים בתאונת דרכים חזיתית וזאת בשל עקיפה בדרך לא פנויה או תוך חציית קו הפרדה רצוף (דהיינו העקיפה אסורה). ביהמ"ש לענייני תעבורה, נוקטים גישה מחמירה בעונש, על פי עבירות אלה. כאשר מדובר על עבירה כגון עקיפת קו הפרדה רצוף, זוהי למעשה העקיפה המסוכנת ביותר. אם הואשמתם בגין עבירה מסוג זה, פנו לקבלת ייעוץ ע"י עורכי דין לתעבורה, אשר ימזערו את העונש, כך לדגומה אם השוטר ציין כי עשה פרסה ע"מ לעצור את הרכב כלומר נותק קשר עין. או אין דו"ח תיאום או אין כיול של המכשיר ולכן, יש כרסום בראיות התביעה מה שיכול להוביל לידי זיכוי. משרדנו המורכב ממספר עורכי דין לתעבורה נתקלים לא מעט בעבירות אלה, כאשר אלו בסופו של יום מומרים לעבירה קלה יותר ללא ניקוד משרד הרישוי.

עורכי דין תעבורה מסבירים על נהיגה בשכרות וההשלכות לייצוג עצמי?

עורכי דין תעבורה ונהיגה בשכרות לצד ייצוג עצמי - בהתאם לסעיפים 62(3) ו-39א לפקודת התעבורה ולתקנת התעבורה התשכ"א -1961, אדם לא ינהג ברכב, כאשר הוא נתון תחת השפעה של משקאות משכרים או תחת השפעת סמים. בכדי להקל על עונש זה, חובה לפנות לקבלת ייצוג ע"י עורכי דין תעבורה, וזאת בכדי להימנע מפסילת רישיון נהיגה. נהג אשר הורשע בעבירה זו, ינסה לחסוך בהוצאות שכ"ט עו"ד, וינסה לייצג את עצמו, רוב הסיכויים הם שרישיונו יישלל למשך שנתיים ימים, רכבו יוחרם לחודש, או שיקבל פסילה על תנאי ועבודות שירות. לנהג הנתפס נוהג בגילופין, יוטלו גם 10 נקודות. ולכן עורכי דין תעבורה לרוב משנים את סעי' העבירה לעבירה קלה יותר בהתאם לנסיבות המקרה והאירוע. לא תמיד התביעה מאפשרת לעורכי דין תעבורה לשנות את סעי' העבירה המבוקש, לעבירה קלה יותר. הכול תלוי במיומנות, מקצועיות ומציאת כשלים רבים ככל שניתן וכך המדינה לא רוצה לקחת סיכון, לזיכוי ולכן משנה את סעי' העבירה לסעי' קל יותר...

קרא עוד
הקודם
הבא

מהתקשורת והעתונות

ראיון שלי בYNET על מצלמות המהירות לאחר פסילת ביהמ"ש את אמינותן מה עושים ואיך למי שיש לו עוד דוחות?

נגן וידאו

הסטת מבט הצידה - לא לשלם את הקנס, להגיש בקש להישפט, המדינה תחזור בה מכתב אישום

נגן וידאו

מהעיתונות- למדו כיצד לבטל דוח מהירות מופרזת

עורך דין תעבורה מומלץ

מהתקשורת כיצד לבטל אישום נהיגה במהירות מופרזת

תאונת דרכים מה חשוב לומר בחקירת בוחן.

תחומי עיסוק - עבירות תנועה

כתבות ומאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סגירת תפריט
FrenchRussiaUSAPalestine
שלום, צריך ייעוץ ?
כתוב הודעה או התקשר.
דילוג לתוכן