עורך דין לשימוע בבית דגן

עורך דין לשימוע בבית דגן האם כדאי ?

חשוב להבהיר מהו תהליך השימוע בו רצוי ש- עורך דין לענייני תעבורה ייקח חלק במקרה זה נניח ומדובר בשימוע בבית דגן כמו גם בהסבר זה, אציג דוגמה הקשורה לשימוע בענייני נהיגה בשכרות וגם לעבירה של אור אדום או נהיגה ללא רישיון.

ראשית נבהיר מהו שימוע ? ומדוע חשוב שהשימוע יעשה ע"י עורך דין  הבקיא בענייני שימוע.

שימוע זהו הליך בו האדם מתבקש להסביר לרשות מנהלית, מדוע לא לנקוט בפעולה אקטיבית, כמו לאסור שימוש ברכב (ראה החרמת רכב)  וכן לאסור שימוש ברישיון נהיגה. כאן אבהיר מדוע חשוב השימוע ע"י עורך דין לשימוע בבית דגן.

הדוגמה הבאה תבאר את האמור: נניח ויוסי נתפס נוהג בשכרות בראשון לציון, או נתפס נוהג בשכרות באזור תל אביב ע"י יחידת אכיפה השייכת לבית דגן, יוסי יקבל זימון לשימוע בבית דגן, ראוי כי יוסי ייצוג ע"י עורך דין לשימוע בבית דגן ולמה?

כי אם יוסי לא יהיה מיוצג ולא יעלה טענות הגנה כנגד השימוע, כך לדוגמה:  אם קרה ואימו של יוסי קיבלה התקף אפילפסיה, ויוסי חזר מבילוי כאשר היה מעט שתוי. ולכן, השתמש ברישיון נהיגה וברכב כדי לפנות את אימו לבית חולים,  אזי יכול להיות כי המקרה המדובר מוצדק אך אם לא יעלה טענות הגנה כאלה ואחרות, קצין המשטרה כלל לא יאפשר ליוסי לקבל את רישיון הרכב ו/או רישיון נהיגה בחזרה זאת חרף נסיבות המקרה הקשות בו היה נמצא  יוסי.

במקרה זה השימוע לרכב, וכן השימוע לרישיון נהיגה נעשה בבית דגן ע"י עורך דין לשימוע.

לכל שאלה או התייעצות צוות המשרד עומד לרשותכם בכל שעה עורך דין תעבורה | עו"ד תעבורה חיים אליה 0524-42-42-21. ראה דוגמה בו בית המשפט מחזיר את הרכב, אחרי שימוע שעשה קצין המשטרה לבעל הרכב למרות ובו בחר, קצין המשטרה לאסור שימוש ברכב (נקרא גם החרמת רכב 30 ימים).

סגירת תפריט
FrenchRussiaUSAPalestine
שלום, צריך ייעוץ ?
כתוב הודעה או התקשר.
דילוג לתוכן