חיים אליה - עורך דין תעבורה

 

עורך דין תעבורה ברמת השרון
עורך דין תעבורה בהרצליה

עורך דין תעבורה בהרצליה

במקרים רבים אזרחים שומרי חוק עשויים למעוד ולהסתבך בעבירות תנועה שונות, בדרגת חומרה זו או אחרת. החוק הישראלי, בניסיון לצמצם את תאונות הדרכים, מחמיר מאוד בענייני תעבורה ובכל בעיה שנתקלים
בה, מומלץ לחפש עורך דין לתעבורה.

עבירות תנועה ותאונות דרכים יכולות לגרור איתן מגוון עונשים, החל מקנסות ושלילת רישיון ועד למאסר בפועל; לכן, אין לזלזל בנושא. משרדנו, משרד עורכי דין תעבורה חיים אליה, מטפל בכל בעיה הקשורה לתעבורה: עבירות מהירות, עבירות נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון, שלילת רישיון, שימוש בטלפון נייד, תאונות דרכים וכל מה שמסביב. משרדנו ממוקם באזור התעשייה של הרצליה, ליד צומת הסירה והסינמה סיטי,ומעניק שירות מקצועי ומסור לתושבי הרצליה ורמת השרון הסמוכות וכל יישובי האזור.

עורך דין תעבורה בהרצליה או בכל מקום אחר

עורך דין תעבורה בהרצליה
עורך דין תעבורה בהרצליה

במקרים של בעיות תעבורה, ובעיקר כאשר מדובר בתאונות דרכים, אנשים מוצאים את עצמם מבולבלים ולא תמיד יודעים כיצד לנהוג באותו הרגע. ההמלצה הראשונה שלנו במידה ונתקלתם במצב לא נעים שכזה היא לפנות לעורך דין תעבורה בהרצליה או בכל מקום בו ביצעתם את התאונה או באיזור מגוריכם, אשר יעניק לכם סיוע והדרכה.

ברמת העיקרון במקרה של תאונת דרכים יש לתעד היטב את האירוע, עליכם להשיג פרטים מזהים של המעורבים בתאונה, מספר הרכב ועוד (ראה במקרה של תאונת דרכים מה עושים). במידה ונזקקתם לטיפול רפואי חשוב לשמור את כל המסמכים הקשורים למקרה.

הפנייה לעורך דין לתעבורה בהרצליה או בכל מקום אחר חשובה מאוד כבר מהשלבים הראשונים של המקרה, זוהי הדרך הטובה ביותר לבנות עבורכם תיק הגנה המתחשב בעבדות והנסיבות המקלות שבהן התרחשו האירועים. לא רבים מודעים לכך,אך במקרים רבים ניתן להפחית את חומרת האישום ולקבל עונש מופחת.

רבים שואלים אותי מי עורך דין תעבורה הכי טוב בארץ ?
מי שמסתבך בבעיות תעבורה, כמו למשל שלילית רישיון תמיד מחפש עורך דין הכי טוב בארץ אשר יציל אותו מהמצב, הרי כולנו יכולים להבין את ההשלכות של פסילת רישיון. אבל כולנו מכירים את הביטוי “אין הנחתום מעיד על עיסתו”, לכן רק נדגיש מהן התכונות החשובות עבור עורך דין לתעבורה:

ניסיון – כאשר מחפשים עורך דין תעבורה בהרצליה, או עורך דין תעבורה ברמת השרון או בכל מקום אחר יש לעבוד עם עורך דין בעל ניסיון בתחום כזה אשר כבר שנים מייצג לקוחות, מכיר היטב את המערכת והכוחות הפועלים בה, את החקיקה וההליכים השונים. עורך דין בעל ניסיון יודע איך להתמודד עם מצבים אלו בצורה הטובה ביותר, הרי הוא עשה זאת כבר פעמים רבות בעבר. משרדנו, משרד עורכי דין תעבורה חיים אליה מתעסק מידי יום בענייני תעבורה ויש לנו קבלות רבות בתחום.

מדוע חשוב עורך דין תעבורה במקום מגוריך?

עורך דין תעבורה בהרצליה
עורך דין תעבורה בהרצליה

זמינות במקרי חירום – במקרים רבים אנשים נקלעים למצבים בעייתיים בשעות לילה מאוחרות ובימי שבת וחג. מקרים רבים בהם נתפסו נהגים בשכרות התרחשו בשעות לילה מאוחרות, כמו גם תאונות דרכים. מצבים
אלו הם אינם מצבים נעימים. ולכן, מי ששואף להיות עורך דין הכי טוב בארץ חייב לתת מענה חירום גם ללקוחות נסערים אשר נקלעו לבעיות מחוץ לשעות העבודה המקובלות. חשוב להדגיש כי רק מי שנקלע למצבים מלחיצים אלו יכול להעריך כמה זה טוב שישנה אוזן קשבת מבינה ומייעצת ברגעים הלא נעימים של החיים.

לדוגמה נניח וירון ביצע תאונת דרכים בהרצליה. כלומר, ירון עכשיו מוסר עדות בתחנת משטרה הרצליה, אם יזמן עורך דין תעבורה בתל אביב הרי שהמשטרה לא תמתין ותחקור אותו ללא עורך דין, ואז נפגעות הזכויות שלו כחשוד בתאונה, מה שעלול בעתיד לגרום להגשת כתב אישום כנגד ירון, כי ירון אינו ידוע מה מותר ומה אסור לומר  בחקירת בוחן.

אך אם היה ירון מזמין עורך דין תעבורה מהעיר בה מתגורר או ביצע את התאונה כמו במקרה שלנו,בעיר הרצליה עליו יהיה לחפש “עורך דין תעבורה בהרצליה” חיפוש קצר בגוגל על הביטוי: עורך דין תעבורה בהרצליה, או עורך דין תעבורה בהרצליה לייעוץ לפני חקירה, היה נותן לירון מספר לא מבוטל של עורכי דין תעבורה בהרצליה. אותו עורך דין תעבורה מהעיר הרצליה היה מתייצב בתחנת המשטרה מיד, ע”מ למנוע מהמשטרה לחקור את ירון ללא ייעוץ לפני חקירה. ולכן, ישנה חשיבות עצמה לעורך דין מעיר בה נותן ייצוג במקרה הזה עורך דין תעבורה בהרצליה.

עורך דין תעבורה מומלץ
עד היום הגשנו סיוע משפטי ללקוחות רבים אשר נזקקו לעורך דין תעבורה. הקבלות שלנו נמצאות בניסיון שלנו – הצלחנו להפחית אישומים ולבטלם, להפחית קנסות ולהקל בעונשים. אם גם אתם צריכים סיוע משפטי ומחפשים עורך דין תעבורה מומלץ באזור הרצליה ורמת השרון.

פנו אלינו אנו כאן במטרה לעזור אצלנו ייעוץ ראשוני ללא כל עלות. עורך דין תעבורה | עו”ד תעבורה  חיים אליה 0524-42-42-21 – משרד 077-530-9857 סניף הרצליה פיתוח צמוד לצומת הסירה.

עורך דין תעבורה בהרצליה
עורך דין תעבורה בהרצליה

 

 

 

סגירת תפריט
×
שלום,
כתוב הודעה או התקשר.
צור קשר
הגיעו אלינו
דילוג לתוכן