עורך דין תעבורה ברמת השרון

עורך דין תעבורה ברמת השרון
עורך דין תעבורה ברמת השרון

להיות מואשם בעבירת תעבורה זה דבר מאוד לא נעים. העונשים במקרים רבים כבדים מאוד, מתחילים בקנסות ומסתיימים בשלילת רישיון ואף עונשי מאסר בפועל. ישנם סוגים שונים של עבירות תעבורה כמו למשל נהיגה במהירות מופרזות, עקיפות מסוכנות, נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון ועוד עבירות מסוגים שונים. בכל מקרה של עבירת תעבורה מומלץ לפנות באופן מיידי לעורך דין תעבורה ברמת השרון, או עורך דין תעבורה בהרצליה. עורך דין אשר יכול להעניק לכם סיוע וייעוץ אשר בסופו של דבר מתורגמים לביטול קנסות, הפחתת אישומים, ביטול שלילת רישיון ועד זיכוי מלא של נאשמים. משרדנו, משרד עורכי דין תעבורה חיים אליה, ממוקם בסמוך לצומת הסירה בהרצליה, לא רחוק מהסינמה סיטי ורמת השרון. עורך הדין חיים אליה נחשב לעורך דין תעבורה מומלץ בקרב תושבי רמת השרון והאזור, בכל הנוגע לענייני תעבורה עפ”י ביקורות של לקוחות.

עורך דין תעבורה ברמת השרון:

כל אחד מכם, הנוהג בכלי תחבורה, יכול למצוא את עצמו נזקק לשירותיו של עורך דין לתעבורה. להלן כמה מקרים קלסיים בהם אנשים נזקקים לשירותיו של עורך דין תעבורה ברמת השרון:

נהיגה במהירות מופרזת – משטרת ישראל משתמשת במצלמות ואמצעים שונים לצורך אכיפת מגבלות המהירות. הענישה חמורה מאוד ותלוייה ברמת החריגה מהמהירות המותרת, חריגה משמעותית מביאה לפסילה מנהלית של רישיון הנהיגה ל 30 יום, צבירת 10 נקודות רישוי וזימון חובה לבית המשפט שם אתם צפויים לעונשים נוספים. אך מצלמות המשטרה אינן מדויקות וחשוב מאוד לבדוק את הראיות ולא לקבל באופן אוטומטי את האשמות המשטרה כך לדוגמא עם בעיתיות של מצלמות א/3 או ממל”ז או דבורה.

נהיגה תחת השפעת אלכוהול/סמים – המשטרה והחוק מחמירים מאוד בנושא הטיפול בנהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול. המשטרה עושה שימוש בבדיקת נשיפה על מנת לזהות את אחוז האלכוהול בגופכם וגם בדיקת מאפיינים המתבססת על התרשמות כללית של השוטר והעונשים הם חמורים ביותר. במקרה כזה חשוב לפנות מייד לעורך דין תעבורה שיבדוק את נסיבות המקרה.

שימוש בטלפון נייד – שימוש בטלפון מייד בזמן נהיגה מביא איתו קנס גדול ועונש של 8 נקודות ועד פסילת רישיון. במידה וקיבלתם דוח על שימוש בטלפון נייד בזמן הנהיגה, פנו מייד לעורך דין תעבורה. ישנם הרבה תחומים אפורים בכל הנודע לשימוש בטלפון נייד ואם יש סיכוי לבטלו זה עדיף.

עורך דין הכי טוב בארץ
חוקי התעבורה מחמירים מאוד אך במקרים רבים עורך דין לתעבורה, בעל הידע המתאים וניסיון של שנים, יכול לסייע להפחית סעיפי אישום, להקל בעונשים ואף להביא לזיכוי מלא של הנאשמים. בכל סוג של עבירה שלכאורה ביצעתם, יש לפנות לעורך דין תעבורה מהרגע הראשון. משרד עורכי דין תעבורה חיים אליה מתמחה בתחום התעבורה ומייצג לוקחות בכל סוגי עבירות התעבורה, מהקלות ביותר ועד החמורות ביותר.

עורך דין תעבורה מומלץ
משרדנו מעניק שירות מסור ומקצועי לתושבי הרצליה, רמת השרון והסביבה. ייצגנו נאשמים בתיקים רבים והבאנו לזיכויים, הפחתת כנסות, ביטולי שלילת רישיון וליווי מלא לכל אורך התהליכים מול המשטרה ובתי המשפט.

פנו אלינו אנו כאן במטרה לעזור אצלנו ייעוץ ראשוני ללא עלות.

עורך דין תעבורה | עו”ד תעבורה חיים אליה 0524-42-42-21

משרד 077-530-9857 סניף הרצליה פיתוח צמוד לצומת הסירה.

סגירת תפריט
שלום, צריך ייעוץ ?
כתוב הודעה או התקשר.
Powered by
צור קשר
הגיעו אלינו
דילוג לתוכן