עורך דין תעבורה ברמת השרון

להיות מואשם בעבירת תעבורה לא נותן מנוח. העונשים במקרים רבים כבדים מאוד, מתחילים בקנסות ומסתיימים בשלילת רישיון ואף עונשי מאסר בפועל. ישנם סוגים שונים של עבירות תעבורה כמו למשל נהיגה במהירות מופרזות, עקיפות מסוכנות, נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון ועוד עבירות מסוגים שונים. בכל מקרה של עבירת תעבורה מומלץ לפנות באופן מיידי ל-עורך דין תעבורה ברמת השרון או עורך דין לתעבורה בהרצליה בעיר מגוריכם, עורך דין אשר יכול להעניק לכם סיוע וייעוץ אשר בסופו של דבר מתורגמים לביטול קנסות, הפחתת אישומים, ביטול שלילת רישיון ועד זיכוי מלא של נאשמים. משרדנו, משרד עורכי דין תעבורה חיים אליה, ממוקם בסמוך לצומת הסירה בהרצליה, לא רחוק מהסינמה סיטי ורמת השרון. עורך הדין חיים אליה נחשב לעורך דין תעבורה מומלץ בקרב תושבי רמת השרון והאזור, בכל הנוגע לענייני תעבורה כך לפי ביקורות בגוגל.

עורך דין לתעבורה ברמת השרון

כל אחד מכם, הנוהג בכלי תחבורה, יכול למצוא את עצמו נזקק לשירותיו של עורך דין לתעבורה. להלן כמה מקרים קלסיים בהם אנשים נזקקים לשירותיו של עורך דין תעבורה ברמת השרון:

נהיגה במהירות מופרזת – משטרת ישראל משתמשת במצלמות ואמצעים שונים לצורך אכיפת מגבלות המהירות. הענישה חמורה מאוד ותלויה ברמת החריגה מהמהירות המותרת, חריגה משמעותית מביאה לפסילה מנהלית של רישיון הנהיגה ל 30 יום, צבירת 10 נקודות רישוי וזימון חובה לבית המשפט שם אתם צפויים לעונשים נוספים. אך מצלמות המשטרה אינן מדויקות וחשוב מאוד לבדוק את הראיות ולא לקבל באופן אוטומטי את האשמות המשטרה.

נהיגה תחת השפעת אלכוהול/סמים – המשטרה והחוק מחמירים מאוד בנושא הטיפול בנהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול. המשטרה עושה שימוש בבדיקת נשיפה על מנת לזהות את אחוז האלכוהול בגופכם וגם בדיקת מאפיינים המתבססת על התרשמות כללית של השוטר והעונשים הם חמורים ביותר. במקרה כזה חשוב לפנות מיד לעורך דין תעבורה שיבדוק את נסיבות המקרה.

שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה – שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה מביא  לקנס גדול ועונש של 8 נקודות ועד פסילת רישיון. במידה וקיבלתם דוח על שימוש בטלפון נייד בזמן הנהיגה, פנו מיד לעורך דין תעבורה. ישנם הרבה תחומים אפורים בכל הנודע לשימוש בטלפון נייד ואם יש סיכוי לבטלו זה עדיף.

נהיגה ללא רישיון – נהיגה ללא רישיון היא עבירה חמורה מאוד. מבחינת החוק הנהג לא עבר הכשרה והסמכה ולכן מסכן את עצמו ואת אחרים. אך ישנם גם מקרים בהם נתפסים נהגים ללא רישיון בתוקף, דבר הנחשב
לעבירה קלה יותר. בכל מקרה שבו נתפסתם בנהיגה ללא רישיון פנו מייד לעורך דין לתעבורה.

עורך דין תעבורה הכי טוב הכי טוב בארץ
חוקי התעבורה מחמירים מאוד אך במקרים רבים עורך דין לתעבורה, בעל הידע המתאים וניסיון של שנים, יכול לסייע להפחית סעיפי אישום, להקל בעונשים ואף להביא לזיכוי מלא של הנאשמים. בכל סוג של עבירה
שלכאורה ביצעתם, יש לפנות לעורך דין תעבורה מהרגע הראשון. משרד עורכי דין תעבורה חיים אליה מתמחה בתחום התעבורה ומייצג לוקחות בכל סוגי עבירות התעבורה, מהקלות ביותר ועד החמורות ביותר.

עורך דין תעבורה מומלץ
משרדנו משרד עורכי דין תעבורה חיים אליה מעניק שירות מסור ומקצועי לתושבי הרצליה, רמת השרון והסביבה. ייצגנו נאשמים בתיקים רבים והבאנו לזיכויים, הפחתת כנסות, ביטולי שלילת רישיון וליווי מלא לכל אורך התהליכים מול המשטרה ובתי המשפט. לקוחותינו הרבים ממליצים על שירותינו המקצועיים.

סגירת תפריט
FrenchRussiaUSAPalestine
שלום, צריך ייעוץ ?
כתוב הודעה או התקשר.
דילוג לתוכן