עורך דין תעבורה בתל אביב

עורך דין תעבורה בתל-אביב, מהירות ושירות באופן מיידי.

תפקידו של עורך דין תעבורה בתל אביב או בכלל בכול איזור המרכז הכולל את תל אביב, הרצליה, רמת השרון, רעננה, הוד השרון, כפר סבא, חולון, כפר שמריהו, פתח תקוה, רשפון ועוד ישובים אחרים היא לדאוג ללקוח מהתחלה ועד הסוף במה דברים אמורים: ראשית, במקרה של תאונת דרכים, כאשר מיד לאחריה יש חקירת בוחן להגיע מיד ללקוח ולתת לו ייעוץ לפני חקירה להסביר ללקוח את זכויותיו בטרם חקירה.

עורך דין תעבורה תל אביב

שנית, משרד עורכי דין תעבורה ידאג לייצג את הלקוח ללא מורא, במסירות וחירוף נפש, להילחם בשביל הלקוח כאילו עורך הדין הוא הנאשם. כמו גם, לדאוג לשמש כשופרו של הלקוח לבית המשפט לתעבורה, לדאוג להוכיח לבית המשפט ולעמוד על חפותו, במידה והלקוח מבקש הסדר להגיע להסדר הכי טוב ומשרת את האינטרס. להגיש את הראיות לבית המשפט לתעבורה ולדאוג שימי הפסילה ככל ומדובר בפסילה מנהלית, לא יילקחו בחשבון במסגרת העונש ויורדו במסגרת הגזר דין ולא ההסדר, לדאוג כאשר לשאר רכיבי הענישה כולל הקנס במינימום נזק שניתן.

דבר אחד חשוב לזכור כי עורך דין לענייני תעבורה בתל-אביב או עורך דין לדיני תעבורה בכל עיר באיזור השרון כדוגמת: רעננה, הוד השרון, כפר סבא, כפר שמריהו וכיוצא באלה. מגיע ללקוח כאשר הוא מעורב בעבירת תעבורה או תאונת דרכים, מרגיש מבולבל, מפוחד גם בין היתר בגלל האי וודאות וכן בגלל הפער העצום בין חקירת משטרה או בית משפט גוף עצום וגדול וכך מטבע הדברים מבקש אוזן קשבת משפטית מיידי, מעורך דין תעבורה אשר ישפוך אור על מצבו המשפטי וחשוב מכך, יסייע בהמשך התנהלותו מעתה והלאה אל מול גופי החקירה השונים.

עו"ד לתעבורה בתל-אביב, השפעה משמעותית על עיסוק ואיכות חיים בעניין ייעוץ לפני חקירת בוחן ולמה ?

הדוגמה באה תבאר את האמור : כאשר הנחקר נמצא בתל אביב, עורך דין תעבורה בתל אביב נקרא לייעץ לנהג הנחקר בתל אביב והעורך דין באותה עת נמצא בקריית שמונה בדיון אחר – משמעות הדבר כי עורך דין לא הגיע לייעוץ והלקוח עלול בהחלט להיפגע כי אין מי שיסביר ללקוח את זכויותיו.
הייעוץ לפני חקירת בוחן חשוב מעין כמוהו ואם עורך דין בתל אביב היה בקריית שמונה ולא הגיע תוך 20 דקות למתן ייעוץ לפני חקירת בוחן, עלול הלקוח לומר דברים ואף להודות במה שלא עשה לחילופין לענות על שאלות שבחקירה יכל היה לשמור על זכות השתיקה ולא לדבר. כך, למשל שאם היה יודע את זכויותיו היה שותק. אך בשל העובדה כי עורך דין בתל אביב לא הגיע לחקירה הרי שהלקוח לא ידע את זכויותיו ונפגע אציין כי מטבע הדברים ייעוץ לפני חקירה טלפונית אינה כל כך עדיפה ודיי לחכימה ברמיזה.

עורך דין לתעבורה מנוסה ומומחה, המכיר את רזי דיני התעבורה, עשוי לסייע באופן אופטימלי יותר בניהול ההליך באופן אשר יש בו להשפיע על תוצאותיו.
יש לזכור כי התוצאה במשפט תעבורה לרוב יכולה להשפיע על איכות חייו ובמקרים לא מעטים אף על משלח ידו של הנאשם ובני משפחתו.

עורכי דין תעבורה בתל אביב עו"ד חיים אליה עוסק בייעוץ וייצוג בעבירות תעבורה רבות קלות ולוודאי קשות ואף ככאלה החמורות ביותר תאונת קטלנית ( עם הרוגים ):

נהיגה בעקיפה אסורה.
נהיגה כשדה הראיה חסום או מוגבל.
חציית קו הפרדה רצוף.
נהיגה בדרך לא פנויה.
תיקי משרד התחבורה.
פסילת רישיון ע”י המרב”ד / מכון הארבע.
נהיגה בשכרות פעם ראשונה.
סירוב להבדק בבדיקת שכרות.
עונש נהיגה בשכרות.
נהיגה תחת השפעת סמים.
בדיקת דם לגילוי סמים.
בדיקת שתן לגילוי אלכוהול.
המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.
פורום שאלות ותשובות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.
ערעור על המכון הרפואי.
מהירות מופרזת.
נהיגה ללא רישיון / נהיגה בפסילה.
אור אדום.
עבירת עקיפה אסורה.
החזקת טלפון נייד.
חובות הנהג לאחר תאונת דרכים.
גרימת מוות ברשלנות.
הפקרה.
פסילת רישיון נהיגה עד תום ההליכים.
מידע הכרחי לנהג.
איך מבטלים פס”ד ללא נוכחות נאשם.
פסילה מנהלית.
נהג חדש.
תו נכה.
עורך דין תעבורה באילת.
תאונות דרכים.
תאונת דרכים עם נפגעים מה העונש.
נהיגה מונעת.
נהיגה בשכרות.
קנסות תנועה.
עונש על נהיגה בשכרות.
מהירות מופרזת.

צור קשר, אנו כאן במטרה לעזור, משרדינו נותן ייעוץ משפטי ראשוני – ללא עלות.

עורך דין תעבורה | עו"ד תעבורה חיים אליה 0524-42-42-21  משרד 077-530-9587

אל תהסס ותתקשר לנייד גם במקרים דחופים 24/7

סגירת תפריט
FrenchRussiaUSAPalestine
שלום, צריך ייעוץ ?
כתוב הודעה או התקשר.
דילוג לתוכן