עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה

כאשר אנחנו מתמודדים עם אשמה של עבירות מס נפנה לעורך דין המתמחה במיסים, כאשר אנחנו מתמודדים עם משפט גירושין נפנה לעורך דין לדיני משפחה ובאופן דומה כאשר אנחנו מתמודדים עם אשמה בדבר ביצוע עבירה ו\או עבירות בתחום התנועה והתעבורה עלינו לפנות ל-עורך דין תעבורה המתמחה בדין זה.

דיני תעבורה הם דינים מורכבים מאוד והייחוד שלהם במערכת המשפט הישראלית הוא רב – קיים בית דין נפרד לדיני תעבורה ומכאן ניתן ללמוד על החשיבות הרבה שראה המחוקק בעבירות אלו. עורך דין תעבורה יוכל לייצג אותו מול המשטרה, מול בית המשפט לענייני תעבורה או בית משפט אחר בו מתנהל נגדנו המשפט וגם בתביעות וערעור על המכון הרפואי.

מהן הסמכות הלשכה של עורך דין תעבורה?

הסמכות של עורך דין תעבורה הן הסמכות לפעול הן במישור האזרחי (למשל בתביעות רשלנות מול נהגים אחרים שהיינו מעורבים איתם בתאונה) והן במישור הפלילי (מול כתב אישום בגין עבירות תנועה). תחום התעבורה הוא תחום מיוחד בו עורך הדין צריך לעבור התמחות מיוחדת. התמחות בדיני תעבורה מאפשרת לעורך הדין לייצג אותנו בטווח גדול מאוד של מצבים משפטיים ממצב בו אנחנו רוצים לערער על קבלת דוח מהמשטרה, מתביעה של הפרקליטות על עבירות תנועה שונות ועד ערעור מול המכון הרפואי לבריאות בדרכים בדבר הכשירות שלנו לנהוג על הכביש או להחזיק בסוגי רישיון רכב שונים (רישיון דו גלגלי, רישיון רכב כבד, רישיון רכב פרטי, רישיון רכב מסחרי ועוד…).

באילו עבירות עורך דין תעבורה מטפל?

עורך דין תעבורה מטפל במגוון רחב מאוד של עבירות מעבירות שרף הענישה עליהן נמוך יחסית כמו עבירות נהיגה במהירות מעל המותר או עבירות חניה. הוא מטפל גם בעבירות חמורות יותר כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול ו\או חומרים אסורים אחרים, מעורבות בגרימת תאונה קטלנית, גרימת מוות ברשלנות, הריגה, אי עצירה בתמרור עצור או חציה של רמזור אדום.

מה נחיצותו של עורך דין תעבורה בבית המשפט?

נחיצותו בבית המשפט היא גדולה מאוד. המומחיות של עורך הדין מאפשרת ללקוחות שלו לקבל מענה משפטי מקיף ויסודי שיסייע להם לצאת זכאים בבית המשפט או ליהנות מעונשים מופחתים בדרגת החומרה שלהם. פניה לעורך דין מומחה תוכל לסייע לנו במקרה בו הוגשה נגדנו תביעה בבית הדין לתעבורה והיא תוכל לסייע לנו במקרים רבים להגיע להסדר טיעון מול הפרקליטות ללא הליך ממושך וארוך של משפט שיכול לקחת גם מספר שנים לנהל אותו. כאשר פונים לעו"ד תעבורה חשוב שנוודא שהוא מומחה ושיש לו ניסיון מקצועי רב בניהול תיקי תעבורה מגוונים.

 

 

סגירת תפריט
FrenchRussiaUSAPalestine
שלום, צריך ייעוץ ?
כתוב הודעה או התקשר.
Powered by
דילוג לתוכן