אור אדום

אור אדום
אור אדום

אור אדום – מה מסוכן כל כך בחציית צומת באור אדום? והאם זוהי עבירה חמורה? כאשר אנחנו עולים על הכביש ונוהגים אנחנו צריכים להיות ערניים ולנהוג באופן אחראי תוך ציות מלא לכל חוקי התנועה. אחת הפעולות שהכי מסכנות חיים שיכולה לסכן נהגים היא חצייה של צומת באור אדום. אור אדום ברמזור נועד לסמן לנהגים שעליהם לעצור הוא למעשה שווה לתמרור עצור וחשוב לציית לו. העבירה של חציית צומת כאשר ברמזור יש אור אדום היא עבירה חמורה מאוד כי היא יכולה לסכן באופן ממשי את החיים של מי שמבצע אותה ואת החיים של הנהגים או הולכי הרגל האחרים שנמצאים בכביש ואף לגרום לתאונה קטלנית במקרה הרע או לתאונות דרכים קטנות וקלות בהנחה ויש מספר כלי רכב.

אור אדום – מה קורה לנהגים שנתפסו חוצים צומת באור אדום?

נהגים אשר נתפסו חוצים צומת כאשר הרמזור הוא אור אדום צפויים לקבל עונש חמור מאוד. העונשים על חציית מצומת באור אדום נעים בין קבלת קנס כספי ונקודות שלילה, שלילת רישיון או פסילה מנהלית שלו וגם התמודדות עם כתבי אישום חומרים בגין נהיגה ברשלנות ואפילו הריגה במידה והתוצאה של עבירה זאת הייתה פצועים או הרוגים. כאשר ביצוע עבירה זו הוא חלק מביצוע עבירות תנועה סדרתיות אז העונש שאנחנו צפויים לקבל בגינה יהיה חמור יותר מאשר אם זוהי עבירה בודדת שביצענו ואין לנו היסטוריה קודמת של עבירות בגיליון האישי שלנו.

אור אדום – מה העונש על חציית צומת באור אדום?

חציית צומת כאשר הרמזור מורה על אור אדום יכולה להסתכם בעונשים חמורים מאוד כמו עונשים של השבתת הרכב שלנו, תשלום קנסות כספיים גבוהים מאוד, שלילת הרישיון שלנו לתקופה ארוכה ומשמעותית ואפילו ביצוע עונשי מאסר בפועל במידה והתוצאה של העבירה הייתה אנשים שנפצעו או חס וחלילה נהרגו. לרוב עבירה מסוג זה של חצייה צומת באור אדום לא תהיה עבירה בודדת ואליה יצטרפו עבירות נוספות כמו נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעה של סם אסור, נהיגה במהירות גבוה מהמותר ועוד עבירות אחרות.

אור אדום – למה יש לפנות לעורך דין תעבורה עם חצינו צומת באור אדום?

חציית צומת באור שהוא איננו ירוק אלא אור אדום היא עבירה מסוכנת מאוד והעונש עליה יכול להיות מאוד חמור. במקרה שחצינו צומת באור אדום בגלל חוסר תשומת לב של שנייה או בגלל כל סיבה אחרת עלינו לא להיות שאננים אלא לפנות כמה שיותר מהר לעורך דין תעבורה. עורך הדין יוכל לייעץ לנו מה עלינו לעשות. יש מקרים בהם נתפס מבצעים את העבירה במצלמות של הרמזור ויש מקרים בהם נתפס מבצעים את העבירה על ידי שוטר תנועה. במקרה בו העבירה הביאה לכדי תאונת דרכים אז העונש שנקבל עליה יהיה חמור בהרבה. עורך דין תעבורה יוכל לייעץ לנו פעמים רבות לחתום על הסדר טיעון כך שנודה באשמה אך נקבל עונש פחות חמור.

סגירת תפריט
שלום, צריך ייעוץ ?
כתוב הודעה או התקשר.
Powered by
צור קשר
הגיעו אלינו
דילוג לתוכן