עורך דין נהיגה בשכרות

עורך דין נהיגה בשכרות – מתי יש לפנות אליו?
כאשר עבירת תנועה שביצענו היא חמורה כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול ההשלכות יכולות להיות חמורות ולהסתכם בעונש מאסר בפועל או בשלילת רישיון נהיגה.

עורך דין נהיגה בשכרות יסייע לנו להתמודד עם ההאשמות נגדנו בבית המשפט והוא יוכל לסייע לנו לקבל עונש מופחת עבור עבירה זו ועבירות אחרות שנקשרו בה כמו למשל אי ציות לרמזור אדום או אי עצירה להולך רגל.

עורך דין נהיגה בשכרות

עורך דין נהיגה בשכרות – מתי יש לפנות אליו?

כאשר עבירת תנועה שביצענו היא חמורה כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול ההשלכות יכולות להיות חמורות ולהסתכם בעונש מאסר בפועל או בשלילת רישיון נהיגה. עורך דין נהיגה בשכרות יסייע לנו להתמודד עם ההאשמות נגדנו בבית המשפט והוא יוכל לסייע לנו לקבל עונש מופחת עבור עבירה זו ועבירות אחרות שנקשרו בה כמו למשל אי ציות לרמזור אדום או אי עצירה להולך רגל.

עורך דין נהיגה בשכרות
והתמודדות עם כתבי אישום

עורך דין נהיגה בשכרות יוכל לסייע לנו להתמודד עם אישום של נהיגה בשכרות. אישום נהיגה בשכרות מהווה עבירה חמורה מאוד והעונש עליה בחוק יכול להיות אף הוא מאוד חמור. עורך הדין יוכל לטעון למשל שהאישום נגדנו איננו תקף בגלל שבדיקת הינשוף שמהווה את ההוכחה לכך, שנהגנו בשכרות איננה קבילה בבית המשפט והאמינות שלה מוטלת בספק. במקרים אחרים עורך הדין יוכל להוביל להפחתה בעונש שנקבל מכיוון שיש לנו נסיבות מקלות שיש להתחשב בהן כמו תמורה למען הקהילה שאנחנו מעניקים או ילדים קטנים ועוד..

עורך דין נהיגה בשכרות –
וביטול פסילת רישיון מנהלית

עורך דין נהיגה בשכרות יוכל לסייע לנו גם לערער על החלטה של קצין משטרה בשטח לשלול לנו את רישיון הנהיגה בפסילת רישיון מנהלית. כאשר אנחנו נתפסים נוהגים בשכרות או מבצעים עבירות תנועה חמורות קצין משטרה בשטח שתופס אותנו מבצעים את העבירות יכול לפסול לנו את הרישיון בפסילה מנהלית. כך למשל שלושים יום או יותר יהיה לנו אסור לנהוג. במקרה שפסלו לנו את הרישיון בפסילה מנהלית בשל עבירת נהיגה בשכרות יש לנו מספר ימים מוגבל שבו אנחנו יכולים לערער על ההחלטה בפני בית המשפט לענייני תעבורה ולהביא לביטולה או להמתקה שלה (שהפסילה תהיה לזמן קצר יותר או תומר בעונש אחר כמו קנס למשל).

וערעור על החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

עו"ד נהיגה בשכרות יוכל לסייע לנו בערעור על המכון הרפואי לבטיחות בדרכים לשלול לנו את הזכאות לרישיון נהיגה בשל עבירות שהיו לנו בעבר של נהיגה בשכרות או בשל התמכרות לכאורה לאלכוהול. המכון יוכל להזמין אותנו לבדיקות שבסופן הוא ישלול לנו את הרישיון. כאשר אנחנו לא מרוצים מההחלטה של המכון שלפי דעתנו לא הבין נכון את השימוש באלכוהול וחשב בטעות שאנחנו מכורים. אנחנו יכולים לפנות לעורך דין לענייני תעבורה שהוא מומחה על מנת שיגיש עבורנו ערעור על ההחלטה לוועדת הערער של המכון ולאחר מכן אם נרצה גם לבית המשפט להמחוזי. הערעור יוכל לאפשר לנו להפוך את החלטת המכון ולהמשיך להחזיק ברישיון הנהיגה שלנו.

סגירת תפריט
FrenchRussiaUSAPalestine
שלום, צריך ייעוץ ?
כתוב הודעה או התקשר.
דילוג לתוכן