עורך דין תעבורה בנתניה

עורך דין תעבורה בעיר נתניה והסביבה עורך דין מומלץ 98 ביקורות

עורך דין תעבורה בנתניה מטפל בין היתר בעבירות הבאות: נהיגה תחת השפעת חומרים אסורים (נקרא גם נהיגה בשכרות ) בעיר נתניה או בכלל בכול עיר אחרת, חיפה, ירושלים, באר שבע, אשדוד וכו'… בניגוד לארצות אחרות בהן מותר לעשן סמים ואין עונש (כדוגמת אמסטרדם בהולנד). בישראל מדובר על עבירה חמורה, אשר דורשת ייצוג של עו"ד לענייני תעבורה. כיון שבארץ עבירה זו, היא אחת מעבירות התנועה הקשות ביותר בפקודת ותקנות התעבורה, והיא עומדת בקנה אחד עם עבירות כמו נהיגה ללא רישיון, מעבר ברמזור אדום, נהיגה במהירות מופרזת ואף פגע וברח. לכן חשוב שחשודים בביצוע עבירה של נהיגה תחת השפעת חומרים אסורים לא יגיעו לבית המשפט לתעבורה ללא יצוג משפטי הולם. הם חייבים לקבל את עצתו של עורך דין המתמחה בדיני תעבורה, ולשכור כמה שיותר מהר את השירות המקצועי של עורך דין תעבורה בנתניה בדוגמה לעיל או בסביבה אליה אתה שייך. עורך הדין יוכל לייצג ולהנחות כיצד יש לנהוג מבחינה משפטית. עורך הדין יוכל לנהל עבור הלקוח משא ומתן עם רשויות החוק ולהגיע איתם לעסקת טיעון או הסדר כולל.

עורך דין לענייני תעבורה בנתניה ונהיגה תחת השפעת סמים.

עו"ד תעבורה לעומת עורך דין פלילי רגיל, יוכל לייצג גם במקרה בו מואשמים על ידי המשטרה והפרקליטות בבית המשפט בעבירה של נהיגה תחת השפעת סמים. נהיגה תחת השפעת סמים היא אסורה על פי חוק ומהווה עבירה חמורה מאוד בספר החוקים. במידה וחשודים בביצוע העבירה הזו יש להיות מוכנים שבמידה ונמצא אשמים נצטרך להתמודד עם עונש כבד מאוד כמו למשל שלילת רישיון, עבודות שירות, תשלום קנס כספי גבוה ועוד… . עורך דין תעבורה בנתניה או עורך דין תעבורה בתל אביב או עורך דן תעבורה בירושלים בכל מקום אחר בארץ ללא רלוונטיות למקום המשרד והעיר ידע להסביר את המצב המשפטי וידע לומר לנו מה עלינו לעשות.

עורך דין לדיני תעבורה בנתניה ונהיגה תחת השפעת אלכוהול.

עורך דין לדיני תעבורה נתניה יוכל לייצג גם במקרה בו מואשמים חשודים אשר הוגש נגדם כתב אישום על נהיגה תחת השפעת אלכוהול, ושבדמם נמצאה כמות אלכוהול גבוה מזאת המותרת בחוק בשעת נהיגה. עורך דין תעבורה ידע לומר לנו מה הסיכוי שלנו לצאת זכאים בבית המשפט והאם כדאי או לא לחתום על עסקת טיעון עם הפרקליטות. לעיתים עסקת טיעון יכולה להוות הבדל משמעותי בעונש והבדל בין  עונש מאסר בפועל או מאסר על תנאי לבין עונש קל יותר כמו שלילת רישיון או ביצוע עבודות שירות למען הקהילה.

עורך דין לדיני תעבורה בנתניה ונהג חדש

מי שנדרשים בעיקר לייצוג של עורך דין תעבורה איכותי, הם נהגים חדשים ונהגים צעירים, וזאת בגלל שתי סיבות עיקריות. הראשונה היא הנטייה של נהגים חדשים למעורבות מוגברת בתאונות ועבירות תנועה. והשנייה היא הנטייה של מערכת אכיפת החוק, להחמיר עם נהגים חדשים ו/או צעירים. לכן, אם אתה נהג חדש או נהג צעיר, אתה צריך עורך דין שמתמצא בדיני ופקודות התעבורה.

עורך דין לדיני תעבורה בנתניה ורמזור אור אדום

בתי המשפט לתעבורה מאוד מחמירים עם חציית צומת באור אדום, וכיום העונשים נעים במקרה הטוב בין קנס כספי ונקודות, ועד שלילת רישיון או פסילה מנהלית במקרה הרע. כדי להימנע משלילת רישיון לתקופה ארוכה ותשלום קנסות כספיים גבוהים מאוד, צריך להכיר דיני תעבורה ותקדימים משפטיים. ולכן חייבים ליצור קשר עם עו"ד תעבורה, אחרת אתם צפויים לענישה קשה, שאף עלולה להיגמר בכלא.

עורך דין לדיני תעבורה בנתניה והחרמת רכב ל30 יום

לפי סעיף לפקודת התעבורה משטרת ישראל מורשת להחרים לבעל הרכב (גם אם מדובר בחברה או מדובר באדם פרטי), את רכבו לפרק זמן של עד 30 ימים ממועד ביצוע העבירה. עם מתן הודעת ההחרמה, השוטר רשאי להורות לבעל הרכב או לנוהג בו להציב את הרכב במגרש אחסנה תוך פרק זמן נקוב, ובמידה והנהג לא יבצע את האמור, ניתן לגרור את רכבו. כדי להימנע ממצב שבו הרכב מוחרם, יש ליצור קשר מיידי עם עורך דין תעבורה מיומן, מיד עם קבלת הודעה על דבר החרמה.

שלילת רישיון בגין עבירות תנועה רבות

עורך דין בית משפט לענייני תעבורה נתניה יוכל לסייע להתמודד עם מצב בו המשטרה או בית המשפט לענייני תעבורה רוצים לשלול את רישיון הנהיגה בגין ביצוע עבירות תנועה שונות וחמורות. כאשר יש הצטברות של עבירות תנועה רבות ( מהירות מופרזת, דוחות מצטברים, שימוש בפלאפון בזמן נהיגה וכו… ), אזי נעמוד בפני מצב של שלילת רישיון. במקרים אחרים שלילת רישיון היא אפשרות לאחר ביצוע עבירת תנועה בודדת אך חמורה כמו למשל מעורבות תאונות דרכים שמסתיימת בפגע וברח או נהיגה תחת השפעה של חומרים אסורים.

עורך דין תעבורה טוב יוכל לסייע לנו בהוכחת הזכאות והחפות שלנו. הוא יוכל לייצג אותנו בבית המשפט ולאפשר לנו ליהנות ממשפט הוגן ומטיב עמנו. תמיד עדיף וכדאי לשכור את השירות המקצועי של עורך דין תעבורה בנתניה שהוא מומחה בדיני התעבורה ויודע להעניק שירות מותאם אישית לכל לקוח ולקוח ולקרוא נכונה את המצב המשפטי בו הוא מצוי.

האם בית משפט לתעבורה בעיר נתניה שומע  דיוני תעבורה ? 

בית משפט לתעבורה בעיר נתניה נמצא בהרצל 57 סמוך לקניון, ובבית משפט לתעבורה בנתניה לא מתנהלים כיום דיונים הקשורים לתחום דיני התעבורה כדוגמת תאונות קטלניות, נהיגה בשכרות וכו… אלא רק דיונים פליליים ואזרחיים. בעבר כן התנהלו דיונים בנושא, אך הם הופסקו בשנת 2010, ומאז כל אזור המרכז מתרכז בבית משפט בפתח תקווה בכתובת משה הס 20, אפילו אם העבירה נעברה בנתניה וגם אם הנאשם תושב נתניה.

לכל שאלה או ייעוץ הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורכי דין בניהולו של עורך דין חיים אליה מקרים דחופים 0524424221, 077-530-9587.  

לנוחיותכם צירפתי מפה של בית משפט בעיר נתניה,

סגירת תפריט
FrenchRussiaUSAPalestine
שלום, צריך ייעוץ ?
כתוב הודעה או התקשר.
דילוג לתוכן