עורך דין תעבורה בנתניה

עורך דין תעבורה בעיר נתניה והסביבה עורך דין מומלץ 98 ביקורות

עורך דין תעבורה בנתניה מטפל בין היתר בעבירות הבאות: נהיגה תחת השפעת חומרים אסורים (נקרא גם נהיגה בשכרות ) בעיר נתניה או בכלל בכול עיר אחרת, חיפה, ירושלים, באר שבע, אשדוד וכו',בניגוד לארצות אחרות כדוגמת אמסטרדם, אשר מותר לעשן סמים, ואין עונש. בישראל חובה לקבל ייצוג של עו"ד לענייני תעבורה כיון שבארץ עבירה זו, היא אחת מעבירות התנועה החמורות ביותר בפקודת ותקנות התעבורה. כאשר חשודים בביצוע עבירה של נהיגה תחת השפעת חומרים אסורים, יש לקבל עצתו של עורך דין המתמחה בתחום התעבורה ולשכור כמה שיותר מהר את השירות המקצועי של עורך דין תעבורה בנתניה בדוגמה לעיל או בסביבה אליה אתה שייך. עורך הדין יוכל לייצג ולהנחות כיצד יש לנהוג מבחינה משפטית. עורך הדין יוכל לנהל עבור הלקוח משא ומתן עם רשויות החוק ולהגיע איתם לעסקת טיעון או הסדר כולל.

עורך דין לענייני תעבורה בנתניה ונהיגה תחת השפעת סמים.

עו"ד לענייני תעבורה בעיר נתניה יוכל לייצג גם במקרה בו  מואשמים על ידי המשטרה והפרקליטות בבית המשפט בעבירה של נהיגה תחת השפעת סמים. נהיגה תחת השפעת סמים היא אסורה על פי חוק ומהווה עבירה חמורה מאוד בספר החוקים. במידה וחשודים בביצוע העבירה הזו יש להיות מוכנים שבמידה ונמצא אשמים נצטרך להתמודד עם עונש כבד מאוד כמו למשל שלילת רישיון, עבודות שירות, תשלום קנס כספי גבוה ועוד… . עורך דין תעבורה בנתניה או עורך דין תעבורה בתל אביב או עורך דן תעבורה בירושלים בכל מקום אחר בארץ ללא רלוונטיות למקום המשרד והעיר ידע להסביר את המצב המשפטי וידע לומר לנו מה עלינו לעשות.

עורך דין לדיני תעבורה בנתניה ונהיגה תחת השפעת אלכוהול.

עורך דין לדיני תעבורה נתניה יוכל לייצג גם במקרה בו מואשמים חשודים אשר תחת השפעת אלכוהול ושבדם שלנו נמצאה כמות אלכוהול גבוה מזאת המותרת בחוק בשעת נהיגה. עורך דין תעבורה ידע לומר לנו מה הסיכוי שלנו לצאת זכאים בבית המשפט והאם כדאי או לא לחתום על עסקת טיעון עם הפרקליטות. לעיתים עסקת טיעון יכולה להוות הבדל משמעותי בעונש והבדל בין  עונש מאסר בפועל או מאסר על תנאי לבין עונש קל יותר כמו שלילת רישיון או ביצוע עבודות שירות למען הקהילה.

שלילת רישיון בגין עבירות תנועה רבות

עורך דין בית משפט לענייני תעבורה נתניה יוכל לסייע להתמודד עם מצב בו המשטרה או בית המשפט לענייני תעבורה רוצים לשלול את רישיון הנהיגה בגין ביצוע עבירות תנועה שונות וחמורות. כאשר יש הצטברות של ביצוע עבירות תנועה בכמות גדולה אזי מצב בו נעמוד בפני שלילת רישיון. במקרים אחרים שלילת רישיון היא אפשרות לאחר ביצוע עבירת תנועה בודדת אך חמורה כמו למשל מעורבות בתאונת פגע וברח או נהיגה תחת השפעה של חומרים אסורים.

עורך דין תעבורה בנתניה יוכל לסייע לנו בהוכחת הזכאות והחפות שלנו. הוא יוכל לייצג אותנו בבית המשפט ולאפשר לנו ליהנות ממשפט הוגן ומטיב עמנו. תמיד עדיף וכדאי לשכור את השירות המקצועי של עורך דין תעבורה בנתניה שהוא מומחה בדיני התעבורה ויודע להעניק שירות מותאם אישית לכל לקוח ולקוח ולקרוא נכונה את המצב המשפטי בו הוא מצוי.

האם בית משפט לתעבורה בעיר נתניה שומע  דיוני תעבורה ? 

בית משפט לתעבורה בעיר נתניה נמצא בהרצל 57 סמוך לקניון, ובבית משפט לתעבורה בעיר נתניה לא מתנהלים דיונים הקשורים לתחום דיני התעבורה כדוגמת תאונות קטלניות, נהיגה בשכרות וכו', אלא רק דיונים פליליים ואזרחיים. בית  בעבר התנהלו דיונים עד שנת 2010, מאז כל איזור המרכז מתרכז בבית משפט בפתח תקווה בכתובת משה הס 20, גם אם העבירה נעברה בנתניה וגם אם הנאשם תושב נתניה.

לכל שאלה או ייעוץ הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורכי דין בניהולו של עורך דין חיים אליה מקרים דחופים 0524424221, 077-530-9587.  

לנוחיותכם צירפתי מפה של בית משפט בעיר נתניה,

 

סגירת תפריט
FrenchRussiaUSAPalestine
שלום, צריך ייעוץ ?
כתוב הודעה או התקשר.
Powered by
דילוג לתוכן