עורך דין תעבורה בפתח תקווה 

קרה נתפסתם בעבירה של נהיגה בשכרות או בעבירה של נהיגה תחת השפעת סמים או בתאונה קטלנית, לחילופין בעבירה קלה, כדוגמת חציית צומת באור אדום או שהמכון הרפואי לביטחות בדרכים  (מרב”ד), בחר לפסול אתכם מלהחזיק רישיון נהיגה, לחילופין נסעתם בפקיעת רישיון. כלומר, שכחתם לחדש את רישיון הנהיגה, בכל העבירות הללו עיקר עיסוקו של עורך דין תעבורה לצמצם ואף להביא לידי זיכוי בעבירות חמורות שעליהם שווה להילחם.

היכן ממוקם בית משפט לתעבורה בעיר פ”ת ?

בית משפט לתעבורה בעיר פתח תקווה ממוקם ברחוב משה הס 20,  שעות הפתיחה בבית משפט, החל מ 8:30 בבוקר עד שעה 13:30 בצהריים – קבלת קהל.

לאחר מכן משעה 13:30 עד שעה 16:00 בית משפט שומע דיוני מעצרים וכן דיוני הוכחות הן בתיקים קלים כדוגמת אור אדום או כדוגמת נסיעה בזמן פסילה והן בעבירות חמורות וקשות כמו תיקי גמ”ר – ( גרימת מוות ברשלנות)  או תאונות קטלניות – תאונה קטלנית דהיינו שבה אדם נהרג.

אציין כי כל הדיונים קבועים בשעה 8:30  בערך, בשעה זו קבועים, כעשרים תיקים לאותה שעה. ולכן, ככל ואתה מיוצג על ידי עורך דין תעבורה, אין צורך שתגיע לדיון בעבירות מסוימות בעיקר קלות.

אולם, יש עבירות חמורות כגון, נהיגה בשכרות תאונה קטלנית המחייבות התייצבות של הנאשם והן התייצבות של הסנגור בדיון במקרה זה על הנאשם ועל סנגורו להתייצב בשעה האמורה בבית משפט לתעבורה בפתח תקווה.

אדגיש בגלל שבית המשפט קובע כל כך הרבה תיקים ל 8:30 נוצר מצב בו הנאשם והסנגור ממתינים להתחלת הדיון בעניינם יחד עם עוד הרבה נאשמים ולא מן הנמנע כי אלה יתחילו את הדיון בשעה 10.

צוות המשרד בניהולו של עורך דין חיים אליה מטפל ומעניק ייצוג בכל הארץ.

עורך דין תעבורה בפתח תקווה או בתל אביב 

אם אתם מחפשים עו”ד תעבורה בפתח תקווה,  נתניה, ירושלים, ראשון לציון, ת”א, אשדוד, רחובות או במידה ויש לכם תיק  מתנהל בבית משפט לתעבורה באחת מהערים בגוש דן, החולש על שני בתי משפט. קרי בעיר תל אביב  ברחוב שוקן 25 וכן בעיר פתח תקווה משה הס 20 – אתם מוזמנים לפנות ונשמח לעזור גם לכם.

משרד עורכי דין חיים אליה בניהולו של עו”ד תעבורה חיים אליה 077-530-9587 למקרים דחופים 0524-42-42-21. 

 

לנוחיותכם צירפתי מפת בית משפט לתעבורה מחוז מרכז : 

סגירת תפריט
FrenchRussiaUSAPalestine דילוג לתוכן